Güzellik Merkezi Takip Programı

Günümüz koşullarında artık müşteri takibi son derece etkin bir şekilde yapılabilmektedir. Bu çerçevede Güzellik Merkezi Takip Programı araştırmalarınız için sitemizi tercih edebilirsiniz. Son derece gelişmiş algoritmalar ve modüllerle desteklenmiş yazılımımız bu konseptteki tüm talep ve ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Peki, programımızın özellikleri nelerdir ve nasıl kullanacaksınız. İsterseniz öncelikle programımız sayesinde neler yapabileceğiniz konusunu maddeler halinde belirtelim

  • Randevu takibi
  • Müşteri iletişim bilgileri
  • Müşteriye Otomatik SMS hatırlatması
  • Departman istatistiği
  • Raporlama
  • Gelir gider takibi

Gibi birçok önemli ayrıntıyı programımız sayesinde rahatlıkla takip edebilirsiniz. Firmamıza özel ve lisanslı programımızı www.salonya.com.tr adresimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Müşteri Takibi

Tabi Güzellik Merkezi Müşteri takibi yoğun koşullarda çalışmalarını sürdüren işletmelere çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Söz gelimi müşterinin randevusuna bir gün kala hiçbir manuel işlem olmadan otomatik SMS hatırlatması yapılabilmektedir. Müşteriye bir sonraki gün geleceği randevunun hatırlatılması programımızın en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca işletmenin uygun gördüğü her personelin rahatlıkla kullanılabileceği esnek ve sade ara yüzü ile programımız benzerlerine göre çok daha üstün özellikler taşımaktadır. Ayrıca gerçekleştirilecek resmi girişimlerle müşteriye ulaştırılacak hatırlatma mesajında sizlerin işletme adınız doğrudan kullanılabilecektir. Ayrıntılarla ilgili olarak yetkililerimizden bilgi talep edebilirsiniz. Dilersiniz paket programlarımızı linki izleyerek inceleyebilirsiniz.

Randevu Takibi

Bir işletmenin özellikle yoğun işletmelerin müşteri randevu takibi en etkin şekilde gerçekleşmek zorundadır. Otomatik mesaj dışında herhangi bir personelinizin dönemsel olarak etkin bir şekilde kontrolü programımız sayesinde mümkün olmaktadır. Ayrıca çoklu kullanıcı desteği sayesinde veri girişi dışında işletme sahibinin doğrudan bir kontrolü söz konusu olabilmektedir. Sözgelimi hangi departmanın daha çok ilgi gördüğünü ve işlem yaptığını programımız sayesinde işletme sahipleri anında görebilmektedir. Programımızın bu özelliği sayesinde işletme yetkililerinin aynı zamanda istatistik tutma şansları da bulunacaktır. Örneğin haftalık veya aylık değişkenlik gösteren departman verimliliği hemen fark edebilirsiniz. Verilerinize raporlama yöntemi ile anında ulaşılabilir olacaktır. Ayrıca programımızın kurulum gerektirmeden kullanılabileceğini belirtmiş olalım. Tanımlayacağımız şifre ve kullanıcı bilgileriyle hızlı bir şekilde sisteme entegre olabileceksiniz.

Güzellik Merkezi Takip Programı

Veri Güvenliği

Benzerlerinden çok daha üstün özellikler taşıyan programımız aynı zamanda işletmenin ve müşteri bilgilerinin veri güvenliği noktasında çok önemli avantajlar sağlamaktadır. Bulut teknolojisi kullanılarak arşivlenen her bilgi işletmenin her zaman ulaşabileceği depolarda saklanmaktadır. Salonun bilgisayarında ya da mobil cihazlarında arızalanmalar sonucu veri kaybının önüne bu sayede geçilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir aksaklık durumunda mevcut girişi yapılmış kayıt altındaki bilgileriniz her zaman güvenle saklanacaktır. Programımızın bir başka önemli özelliği de masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar veya tabletlerden rahatlıkla kullanılabilir olmasıdır. Ayrıca firma tarafından yetkilendirilmiş her personelin kolaylıkla kullanılacağı sadelikteki programımız işletmenin özel bir enerji harcamasının önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra programımızı isterseniz 1 ay süre ile ücretsiz deneyebilirsiniz. Deneme sürecinde geçen süre yıllık abonelik sistemine dahil edilmeyecektir. Farklı bir ifade ile 12 aylık abonelik gerçekleştirdiğinizde 13 ay boyunca herhangi bir fiyat farkı olmadan programımızı kullanabileceksiniz.

Gelir Gider Hesaplaması

Programımızın bir başka avantajlı algoritması gelir gider hesaplaması işlemlerinizi tek program içerisinde sürdürebilmenizdir. İşletmenin kazancı ve giderlerinin otomatik şekilde listelenmesini sağlayan bu modül sayesinde kar zarar denklemini saniyeler içerisinde görmeniz mümkün olacaktır. Sözgelimi her ay düzenli olarak ödenmesi gereken elektrik, su, kira bedeli gibi sabit harcamalarınız her zaman kontrolünüz altında olacaktır. Bunun yanı sıra işletmede kullanılacak ürün veya hammadde alımı gibi konularda kazancınızı ve yatırımlarınızı rahatlıkla hesaplayabileceksiniz Ayrıca her bir departmanın çalışma verimliliği yine programımız kullanılarak denetlenebilecektir. Tabi müşterinin almış olduğu hizmetlerin listesi veya gelecekte alacağı hizmetleri anında karşılaştırabileceksiniz. Bu yöntem müşterinin geçmiş dönemlerde hangi ücretlerle hangi bölümden hizmet aldığını anında görmenizi de sağlayacaktır.

Raporlama

Bilindiği üzere her kuruluşun kendine özgün bir raporlama sistematiği bulunmak durumundadır. İster kuaför salonu, ister Güzellik Salonu işletmenin ihtiyaç duyacağı bu sistemi modüllerimiz içerisinde bulabilirsiniz. Saymış olduğumuz her özellik ve alt özellikleri tek tuşla rapor haline getirebilirsiniz. Elbette herhangi bir personelin görevlendirilmesi ile periyodik olarak raporun döktürülmesi ve arşivlenmesi söz konusu olabilecektir. Bu yöntemi kullanarak işletmenizin tüm faaliyetlerini rapor halinde arşivleyebilirsiniz. Bir bakıma ön muhasebe programı ihtiyaçlarınızı diğer özellikleri ile birlikte programımız içerisinde kullanabilirsiniz. Lütfen lisansı firmamıza ait Güzellik Merkezi Takip Programı ile ilgili geniş bilgi için yetkililerimize ulaşınız. İlginizden dolayı teşekkür ediyoruz. www.salonya.com.tr